Десять ознак справжніх свічок NGK

Дата: 19.02.2020 09:24 Просмотров: 36 Комментарии: 0

Підробні запчастини можуть нашкодити автомобілю, це факт. А якщо це свічки запалювання, то постраждає двигун, що може бути не тільки неприємно, а й дорого коштувати. Особливо, коли йдеться про підробки популярних свічок NGK.

Насправді, у випадку зі свічками запалювання NGK визначити підробку не важко. Вона менш якісно зроблена, і це видно по багатьох факторах.


Центральний електрод. В оригінальних свічках він завжди знаходиться чітко перпендикулярно контакту. Це абсолютно рівний стрижень. У підробок електрод має нерівну товщину, а його розташування відносно контакту завжди має кривизну.

Боковий електрод. Його краще оглянути збоку. Він також рівний. Підробка має косий електрод, або зкошені грані.

Вартість. Банально, але факт: якщо свічки дуже дешеві, це має викликати у вас підозру.

Якість поліграфії. Справжні свічки NGK мають високу якість поліграфії на пакуванні – всі малюнки та надписи нанесені чітко.

Різьба – на справжніх свічках різьбу накатують, тому вона має ідеальну поверхню. Підробка має зколи.

Номер партії на гайці. На одній з шести граней гайки справжньої свічки завжди проставляється код номера партії. Підробки такого коду не мають.

Якість ізолятора. Оригінальні свічки мають дуже гладенький ізолятор, немов глазурований. Підробка буде мати шорстке покриття. Також підробних свічках можна побачити шви від половинок прес-форми.

Ущільнююче кільце. З оригінальної свічки його дуже важко зняти. У підробки воно просто скручується.

Літери на ізоляторі. Завдяки високоточному обладнанню, надписи на оригінальних свічках ідеально рівні та чіткі. Підробки мають криві та розпливчасті надписи.

Будьте обережні, та купляйте запчастини тільки у перевірених постачальників!

Комментарии

Написать комментарий