В iOS 13.4 ваші гаджети стануть автоключом

Дата: 19.02.2020 11:09 Просмотров: 74 Комментарии: 0

Автомобіль Escalade 2021 року випуску буде пропонуватися вже в стандартній комплектації з більш ніж 38 діагональними вигнутими OLED-дисплеями, які складають його інформаційно-розважальну систему.


Зліва направо екрани мають розміри 7 дюймів, 14 дюймів і 16,9 дюйма, а центральний 14-дюймовий екран служить в якості панелі приладів. І до речі, це єдиний не сенсорний дисплей з трьох. На екранах будуть відображатися різні варіанти відображення дороги – наприклад, навіть в режимі нічного бачення. Або в стані доповненої реальності з зазначенням маршруту.

Функція нічного бачення не нова для Cadillac, але вона з’являється на Escalade вперше. Система проектує інфрачервоне зображення того, що знаходиться перед автомобілем, на комбінацію приладів, і коли тварина або людина виявляється в межах 25 метрів від автомобіля, навколо них з’являється попередження. Якщо об’єкти наближаються швидко, попередження змінюється з жовтого на червоний, і на склі блимає сигнал тривоги.

Інший унікальний дисплей додає елементи доповненої реальності на екран навігації, коли маршрут активний. Він використовує фронтальні камери автомобіля, щоб відобразити сцену перед автомобілем і відобразити її на комбінації приладів. Коли використовується навігаційна система, напрямки маршруту відображаються в верхній частині зображення.

Насправді автовиробники поки неохоче впроваджують OLED-екрани, тому що технологія є відносно новою і має проблеми з довговічністю. Але в Cadillac повідомляють, що знайшли способи продовжити життя своїх OLED-екранів до 15 років. Мабуть в майбутньому автомобілі вже не будуть працювати більше такого терміну.

Комментарии

Написать комментарий