Lexus GS — седан бізнес-класу.

Дата: 15.07.2020 Переглядів: 2418 Коментарі: 0

Третє покоління Lexus GS дебютувало ще в 2005 році.

Третя генерація седана GS заклала нову філософію в створенні машини — L-finesse (L-майстерність). Це плавні низхідні, але темпераментні й потужні пропорції та лінії. Коефіцієнт аеродинамічного опору серійного седана становить усього Cx 0.27. Що є одним з найкращих показників того часу у класі бізнес-седанів. Седан GS був першим у лінійці автомобілів Lexus, що отримав систему безключового доступу і запуску двигуна SmartAccess.

GS класифікується в модельному ряду компанії як спорт седан і має класову позицію між моделями ES і LS.
Конкуренти GS'a — Mercedes-Benz E-Клас, BMW 5 Серії, Audi A6.

Lexus GS: запчастини, що найчастіше потребують заміни

Двигун:
Незважаючи на складність силової установки, вона відрізняється дуже високою надійністю. Щоб двигун добре працював потрібно щорічно прочищати радіатор і після кожних 10 тис. км пробігу, підгодовувати свій автомобіль паливною присадкою. В окремих випадках може знадобитися заміна електрообладнання бензонасоса.

Трансмісія:
Після досягнення пробігу в 100 000 кілометрів починають з'являтися ривки і глухі стуки в момент включення заднього ходу або режиму «драйв». Як правило, причиною цього є банальний знос ШРУСів, а сама коробка передач тут ні до чого.

Зазвичай цієї несправністю «хворіють» 6-ступінчасті коробки передач, які встановлювалися на перших автомобілях третьої генерації GS.

Ходова частина:
Найбільшою вразливістю відрізняються передні і задні амортизатори, які нерідко виходять з ладу, ще не відпрацювавши і 40 000 кілометрів. Також, раз у 20 тис. км вилітають втулки стабілізатора. Ресурс передніх гальмівних дисків теж не перевищує 40 000 км. Зате задні гальмівні диски здатні відпрацювати всі 100 тисяч кілометрів, хоча фахівці рекомендують, щоб уникнути їх закисання проводити чистку і змазку задніх супортів вже після 70 тисяч км. пробігу.


Купуйте запчастини тільки у перевірених постачальників, будьте обережні!

Коментарі

Написати коментар