5 ознак оригінального фільтру мастила TOYOTA

Дата: 15.09.2020 Переглядів: 2061 Коментарі: 0

Зазвичай процедуру заміни фільтру мастила спеціалісти AD-Parts радять проводити через кожні 10-15 тис. км пробігу. Але ця порада актуальна для тих автомобілів, які експлуатуються в нормальних умовах. Чим вони гірше, тим частіше треба міняти мастило і фільтри.

Ознаки оригінального фільтру мастила TOYOTA:

• Якість друку на корпусі фільтру. Справжній масляний фільтр TOYOTA на своєму корпусі має чіткий та рівний друк. Фарба лежить рівно і дозволяє як слід роздивитися малюнок.

• Кришка оригінального фільтра TOYOTA блискуча, без матуючого відтінку. Все рівно, ніяких зайвих пошкоджень, поглиблень.

• Різьба на фільтрі TOYOTA - гладка, рівна, блискуча. Проводячи пальцем ні за що не чіпляєшся. Чого не скажешь про підробку, зазвичай вона шершава на дотик. 

• Шрифт. Звичайно, щоб його відрізнити треба хоч раз в житті бачити оригінальне пакування. В іншому випадку, радимо звернутися до спеціалістів AS-Parts :)

• Залишки клею навколо перепускного клапана. На оригінальному фільтрі TOYOTA такого немає і бути не може.


Також, варто пам'ятати, що змінюючи фільтра треба залити в нього трохи мастила – близько половини обсягу, а також змастити гумку, яка закріплена на корпусі фільтра. 


Будьте обережні, та купляйте запчастини тільки у перевірених постачальників!

Коментарі

Написати коментар